kontaktní osoba: Pešek Josef
adresa: Kudlov - Průkop 112, 760 01, Zlín
telefon: 608 460 046
e-mail: pesekjosef@email.cz
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Hledáte apartmán ve Zlíně? Komfortní a přitom levné ubytování v soukromí? Jste tu správně!

 

apartmány

Nabízíme k pronájmu komfortní apartmány pro 5-10 osob s vlastním sociálním zařízením a kompletně vybavenými kuchyňkami.

Samozřejmostí zde je vysoká kvalita bydlení bez hluku, prachu, nepořádku, jakýchkoliv emisí, světelného smogu, solených cest, upravené vody... Tma je tmou a příroda je přírodou.

Čeká na vás moderní, často mimostandartní, kvalitní vybavení, garážové stání, venkovní bazén, pasecká jizba, 40 m2 velká pergola, venkovní grily, ohniště, hřiště. To vše hlídáno dvěma zábavnými, vlídnými a hravými psy (boxery).

Měli by jste si u nás odpočinout, pobavit se, uklidnit se, seznámit se, vidět co jste třeba ještě neviděli, něco se naučit, nebo přečíst a odprostit se od všech nešvarů dnešní doby a nebo využít všech lákadel moderního krajského města Zlína. Můžete u nás putovat, běhat, chodit po horách, ale i do hospody, jezdit na všem možném, ponocovat, zahrát si a zazpívat, nebo si uvařit jídlo dle starých receptů, nebo z hřibů z vlastního lesa.